To wysoka forma Uzdrawiania Duchowego, która wywołuje potężne przemiany w osobie i w jej życiu, nawet do pół roku od wykonania zabiegu. Jest to autorska metoda Sławomira Mika.

Zabieg opiera się o główną zasadę Sławomira Mika, która mówi, że: "Jesteś wyłącznie tym, co dobre i wspaniałe. Twoją naturą jest miłość, radość, szczęśliwość. Masz tego doświadczać i masz to przejawiać całym sobą. To, co negatywne w Tobie nie istnieje. Nie istnieje smutek, tylko zablokowanie radości. Nie istnieje nieśmiałość, tylko zablokowanie pewności siebie. Istnieje w Tobie tylko to, co pozytywne i to, co to pozytywne w Tobie blokuje." Zabieg rozpuszcza to, co Cię blokuje i otwiera Cię na całą wspaniałość w sobie i swoim życiu.

Podczas zabiegu Sławomir Mika opisuje ważniejsze z rozpuszczanych blokad. Opowiada historię i przyczyny ich powstania. Osoby z zaskoczeniem słyszą o prawdziwych zdarzeniach ze swojego życia, mimo, że wcześniej nic o nich nie mówiły. Zabieg uwalnia również blokady z czasów, których się nie pamięta.

Zabieg "Uzdrawianie Kanału Życia    " usuwa najgłębsze, najsilniejsze i najstarsze blokady, których uwolnienie wymagałoby wielu lat. Kiedy znika blokada, energia miłości i światła wpływa do całego Twojego wnętrza przemieniając Ciebie i Twoje życie. To tak potężne i gruntowne przemiany, że wiele osób nie jest w stanie ich zaakceptować. Dlatego do zabiegu dopuszczane są tylko osoby, które przejdą pozytywnie badanie weryfikacyjne.
Uzdrawianie Kanału Życia™
SlawomirMika.pl
Badanie Kanału Życia
Baselldorff Healing Your Life
AnielskiePliki.pl
- Darmowe
7 Sekretnych Zasad Odrodzenia Siebie
Blog - Sławomir Mika
Korzystając z serwisu zgadzasz się z Polityką Prywatności i Regulaminem.
Regulamin  I  Polityka prywatności  I  Prawa autorskie
Sławomir Mika    Tel. 887 62 62 00   e-mail: poczta@slawomirmika.pl


.
Zapisz się na
Badanie Weryfikacyjne